Vážení zákazníci, děkujeme mnohokrát za Vaši přízeň, přejeme Vám krásné Vánoce a těšíme se na další spolupráci od 7. 1. 2019!  🙂

Luxusní vánoční kabátek a dřevěná ozdoba pro každý dárkový koš


Nechceme Vás omezovat ve výběru, proto si u KAŽDÉHO dárkového koše můžete zvolit mezi klasickým balením a luxusním vánočním kabátkem s nádhernými vánočními dekoracemi.

Máte ho od nás jako dárek, neplatíte nic navíc! A ještě přidáme krásnou dřevěnou ozdobu na stromeček.

Doprava nad 999 Kč ZDARMA


Pokud u nás v eshopu objednáte dárkové koše za 999 Kč nebo více, dopravu máte zcela zdarma. A samozřejmě tím nepřicházíte ani o další výhody!

Objednejte teď, dárkový koš doručíme až pod stromeček.


Objednejte nyní, dárkový koš doručíme až pod stromeček.

Jak to udělat? Stačí, když v pokladně zvolíte jako termín dodání „Vánoční dodání“ a my se už o všechno postaráme. (Samozřejmě máte i možnost zakliknout „Odeslat po 7. 1. 2019“.)

Balné a kartonáž zdarma


Každý dárkový koš musíme zabalit do pevné krabice a důkladně vyplnit prázdný prostor, abychom koš ochránili před poškozením při dopravě. Za tuto službu a materiál Vám nic neúčtujeme!

Krásná andělská vánoční kartička s ručně psaným vzkazem


Ke každému koši připevníme nádhernou vánoční kartičku s motivem andělských křídel, na kterou Vám zlatým perem ručně přepíšeme Váš osobní vzkaz, nebo ji necháme prázdnou… a Vy si přání napíšete doma vlastní rukou.

dárkovna.com je DOBRÝ ANDĚL


Pomáháme díky Vám!

Každý měsíc společně přispíváme nadaci DOBRÝ ANDĚL. Nadace pomáhá rodinám, které se vlivem vážné nemoci některého z členů rodiny dostaly do finanční tísně. Veškeré utržené finanční prostředky nadace rozděluje potřebným do posledního haléře. Chcete se i Vy stát dobrým andělem? Na webových stránkách www.dobryandel.cz se dozvíte vše potřebné. Naše andělské číslo je 21029418.

Krásné andělské Vánoce všem!

F
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.    Další informace
Ok