Dárkové koše pro firmy


Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme přesvědčeni, že dárkový koš nebo balíček je jedním z nejvhodnějších dárků pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Nabízíme efektní malé, střední i velice luxusní dárkové koše, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Volejte Ondřeje


tel. 731 127 211 | email: shop@darkovna.com

Výhody pro Vás


Našim firemním zákazníkům nabízíme speciální podmínky, skvělé výhody a příjemné slevy.

Dárkové koše na míru

Nevybrali jste si z naší stále nabídky? Sestavíme vám dárkový koš tak, aby přesně odpovídal potřebám vaší firmy. Prosím napište nám vaší přibližnou představu o složení košů, jejich množství a výši vašeho rozpočtu. Obratem Vás budeme kontaktovat.

Dekorace na míru

K dárkovým košům připevníme zdarma vaše firemní komplimentky či stuhy s potiskem. Koše můžeme také opatřit našimi ozdobnými kartičkami s  osobním vzkazem, který ručně přepíšeme kvalitním perem. Firemní dárkové koše opatříme dekoracemi v požadovaných firemních barvách.

Doprava na míru

Vybereme ten nejlepší způsob dopravy tak, aby byl pro Vás co nejvýhodnější, nejbezpečnější a nejpohodlnější. Větší objednávky většinou zavážíme v rámci Prahy a středočeského kraje vlastní dopravou, v rámci celé ČR potom s našimi smluvními přepravci.

Firemní VIP účet

Po přihlášení na eshop už uvidíte Vaše zvýhodněné ceny. Slevy pro VIP firemní zákazníky se sčítají s bonusy poskytovanými naším věrnostním programem, takže slevu získáváte dvakrát! Můžete využít i platby na fakturu. Chcete vytvořit VIP firemní účet? Prosím, kontaktujte nás.

Příjemné slevy

Při větších odběrech nabízíme sympatické slevy, které se odvíjejí nejen od celkové výše vaší objednávky, ale i od četnosti naší spolupráce, proto nejvěrnější firemním zákazníkům nabízíme možnost vytvoření VIP účtu. Zvýhodněné ceny získáváte i při větších objednávkách „na míru“.

Platba na fakturu

Registrovaným zákazníkům s „firemním účtem“ umožňujeme u objednávek nad 10 000 Kč platbu na fakturu. A to automaticky, ihned po přihlášení na Váš účet. Stačí, když v pokladně zaškrtnete jako způsob platby „platba na fakturu“. Nemáte svůj firemní účet? Prosím, kontaktujte nás.

Zákaznický servis 12/7

Zákaznický servis funguje sedm dní v týdnu, a to od devíti ráno do devíti večer. Náš zkušený personál je vám k dispozici pro jakékoli dotazy. Pokud poptáváte firemní zakázku „na míru“, spojí Vás s naším obchodníkem, který se Vám bude individuálně věnovat.

Individuální konzultace

Náš zkušený obchodník s vámi probere Vaše požadavky a poradí vám s výběrem toho nejlepšího dárkového koše nebo Vám sestaví dárkový koš na míru tak, aby byli Vaši klienti maximálně spokojeni. Bude Vám k dispozici po celou dobu průběhu zakázky.

Doporučte a získejte

Když se o svou dobrou zkušenost s dárkovna.com podělíte se svými přáteli či obchodními partnery a získáte je pro firemní zakázku u nás, odměníme Vás i Váš kontakt.

Napsali o nás


Mnoho let se společnost Vitana vrací k další a další spolupráci s Darkovna.cz. Důvodem je spolehlivost, rychlá reakce a hlavně empatický a osobní přístup. Je to tým profesionálů, který se nebojí práce a pro které je zákazník na prvním místě. Celému týmu děkujeme za skvěle odvedenou práci a těšíme se na další spolupráci, která 100% dopadne dobře.

Karolína Blechová
Instore Manager FoodService
Orkla Foods Česko a Slovensko

Zdravím do Dárkovny,
opět jsme od vás obdrželi krásné dárkové boxy, které měly velký úspěch!
Jsem ráda, že se na vás mohu kdykoliv obrátit se svými individuálními požadavky a vždy mi vyjdete vstříc . I když potřebujeme sehnat na poslední chvíli nějaká lepší vína či sýry, vždy nám vše seženete a včetně i „nedostupných“ věciček…
Moc si toho vážím a těším na další úžasnou spolupráci s vámi 😊

Hezké podzimní dny.

S pozdravem,
Hana Kesnerová
asistentka generálního ředitele
Laktos, a.s.

Naši zákazníci


Již téměř dvacet let spolupracujeme s velkými hráči na trhu i menšími rodinnými firmami.

Napište nám


Máte zájem o spolupráci? Pokud to jen trochu půjde, rádi vyhovíme vašim požadavkům.

(povinné)

(povinné)

(povinné)


Chci zaslat katalog dárkových košů

F

Vážení a milí zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že vzhledem k vyšším teplotám v letních měsících nahrazujeme čerstvé produkty za trvanlivé, pokud jsou dárkové koše doručovány přepravní službou. Děkujeme za pochopení.    Skrýt

Pokračovaním potvrzuji, že jsem starší 18 let.